Akcijas preces

Kods: STROM MIG-3250PRO
1010.05 €
Kods: STROM LGK-120
1112.50 €
890.00 €
Kods: STROM CUT-100
1082.49 €
866.00 €

Produkcijas zīmoli

Developed in conjunction with Joomla extensions.

PROFESIONĀLĀ APRĪKOJUMA UN INSTRUMENTU INTERNETVEIKALS/KATALOGS

prooftoolss

Sveicam Jūs instrumentu internetveikalā "ProofTools". Kompānija tika dibināta 2012. gadā. Mūsu profesionālo instrumentu un aprīkojuma klāsts tiek nemitīgi paplašināts. Mēs piedāvājam aprīkojumu autoservisiem: rokas, hidrauliskos, pneimatiskos instrumentus, diagnostikas iekārtas, instrumentus un aprīkojumu Common Rail sistēmu remontam, elektroinstrumentus, kā arī anti-berzes un eļļošanas palīglīdzekļus "Prolong".

Mūsu internet-veikals piedāvā patiešām plašu preču klāstu un iespēju ietaupīt Jūsu līdzekļus. Tiek sniegtas arī konsultācijas, lai Jūs iegādātos pareizāko un labāko preci, kas uzlabos veicamo darbu kvalitāti un samazinās to izpildes laiku, un kalpos Jums daudzus gadus.

BGS Technic, Condor Werkzeug, Pichler, Triumf Professional tools, Erba, Wallmek - plašs profesionālo premium klases instrumentu un autoservisa aprīkojuma klāsts.

IEKĀRTAS UN INSTRUMENTI AUTOSERVISAM

Ņemot vērā pieaugošo automašīnu skaitu uz ceļiem, līdz ar to arī autoservisos, kurām ir nepieciešama obligātā tehniskā apskate. Ja jūsu profesija ir saistīta ar automašīnu remontu, tad Jūs noteikti ieinteresēs mūsu internetveikala mājaslapa ProofTools.lv

Pie mums Jūs varēsiet atrast labus instrumentu komplektus, kā arī atsevišķus darbarīkus auto remontam:

  • Virsbūvei (darbam ar dzelžiem, salona apdarei, logiem);
  • Bremžu sistēmai (caurulēm, hidrauliskajai sistēmai utt.);
  • Šasijai;
  • Dzinējiem un transmisijai;
  • Novilcējus (atsperēm, gultņiem, zobratu utt.).

 

Instrumentu internetveikalā ProofTools tiek arī piedāvāts ļoti plašs instrumentu klāsts auto elektronikai: apgaismojumam, testeri, endoskopi, lodāmuri un daudzas citas ierīces.

Mēs esam gatavi sniegt visu nepieciešamo aprīkojumu autoservisiem: pacēlājus, iekārtas dzesēšanas sistēmām, apsildes sistēmām, gaisa kondicionēšanas sistēmām, disku un lukturu korekcijai, darbagaldus, visu bremžu sistēmu testēšanai utt. Visam autoservisu aprīkojumam ir attiecīgie dokumenti no ražotājiem.

Ja Jums ir nepieciešams hidrauliskais aprīkojums (piemēram, hidrauliskās preses), elektriskie vai pneimatiskie instrumenti, labākā vieta kur iegādāties ir mūsu internetveikals ProofTools. Vai arī ja Jūs vēlaties uzsākt Common Rail sistēmu remontēšanu profesionālā līmenī, lai uzlabotu autosevisa prestižu, tad iegādājieties nepieciešamo aprīkojumu pie labākajiem, mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.