Izvēlne

Par uzņēmumu 

P10805211

 

Ja Jūs interesējaunu instrumentu un aprīkojuma iegāde Jūsu autoservisam vai garāžai, tad Jums iesakām izvēlēties mūsu internetveikalu. Kāpēc būtu jāizvēlas tieši mūsu internetveikals dažādu iekārtu un aprīkojuma iegādei. Pirmkārt, tāpēc ka mēs varam piedāvāt zemākās cenas. Lielākajai daļai preču, piemēram, pneimatiskajiem instrumentiem cenas ir salīdzināmas ar vairumtirdzniecības cenām. Ir vērts arī atzīmēt to ka mūsu instrumentu komplekti izceļas, uz citu internetveikalu fona, ar plašo komplektāciju dažādību. Piedāvāto intrumentu klāsts, autoservisiem un garāžām, ir ļoti plašs. Mūsu internetveikalā atrast, rezervēt un iegādāties Jums nepieciešamās atslēgas, iekārtas un daudz ko citu Jūsu autoservisam var ļoti viegli. Mēs varam garantēt, ka instrumenti, aprīkojums un citas lietas, ko iegādāsieties mūsu internetveikalā “SIA ProofTools”, būs augstas kvalitātes.

 

Priekšrocības iepērkoties mūsu internetveikalā!

Mūsdienās iegādāties instrumentus un iekārtas autoservisiem piedāvā ļoti daudzas kompēnijas. Kāpēc autoservisu aprīkojums Jums būtu jāiegādājas tieši pie mums? Piemēram, tāpēc ka visa mūsu piedāvātā produkcija ir sertificēta, kas ir labākais mūsu produkcijas kvalitātes apliecinājums. Vēl viens pluss, kuru ir vērts atzīmēt, ir tāds ka visu nepieciešamo Jūsu autoservisam vai garāžai Jūs varat iegādāties vienuviet – mūsu internetveiklā “SIA ProofTools”. Neatkarīgi no tā vai Jums ir vajadzīgs tikai skrūvgriezis vai lielākas iekārtas, piemēram, kompresori, autopacēlāji utt., to visu varat iegādāties pie mums, līdza ar to Jums vairs nav jābraukā pa n-tajiem veikaliem lai to visu iegūtu savā īpašumā. Lai iegādātos mūsu produkciju Jums ir jāizdara tikai daži klikšķi ar “peli”. Ievērības vērts fatks ir arī tas, ka lai nordrošinātu zemas cenas mūsu internetveikalā mēs sadarbojamies pa tiešo ar ražotājiem. Līdz ar to, tas ir viens no prečukvalitātes apliecinājumiem, kas varētu būt Jūsu ievērības cienīgs fakts.

 

Internetveikala “SIA ProofTools” asortiments autoservisiem un garāžām.

Mūsu internetveikala asortiments ir ļoti ļoti plašs. Tomēr neskatoties uz to, tas pastāvīgi tiek papildināts. Mūsu plašajā preču asortimentā Jūs atradīsiet jebkurus trūkstošos, bet Jums vajadzīgos, instrumentus Jūsu autoservisam vai garāžai. Viss, kas Jums ir jāizdara ir jāieliek “grozā”, Jums nepieciešamās preces, un jāveic pasūtījums. Ja Jums rodas vēl kādi papildus jautājumi droši zvaniet mūsu pārdošanas konsultantiem, speciālistiem, kuri Jums ar lielāko prieku palīdzēs un apkalpos Jūs.

 

Preces piegādājam pa Baltijas valstīm un Austrumeiropu sadarbībā ar transportēšanas kompānijām: DPD, DHL, Venipak, Omniva.

Iegādājoties instrumentus Jums ir arī iespēja saņemt atlaidi (atkarībā no iepirkuma summas).

Preces var arī iegādāties uz kredīta, izmantojot mūsu sadarbības partneru pakalpojumus InCREDIT GROUP (https://www.incredit.lv/lv/)

 

Oficiālās pārstāvniecības tiesības no OOO “KMK zavod”

 

dealer

 

Condor Werkzeug WorkshopMagazine 2017, 2016

wsm 2017 englisch neutral.pdf          wsm 2016 englisch neutral.pdf

 

Condor Werkzeug Catalog 2014 / 2015

condor werkzeug catalog en 2014 2015.pdf

 

BGS catalog 2016/2017; BGS New Items 2016/2017

52             p1           p1 (1)

 

Pichler

PICHLER Werkzeug

Wallmek – instrumenti kravas automobīļiem

wallmek

ProofTools
Uzdodiet jautājumu!